Дата: 08.05.2022 17:19

На базі Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи відбулись спортивні змагання з мініфутболу, дзюдо, баскетболу, настільного тенісу та дартсу.

До участі у заходах долучились дитячі та юнацькі команди Сокирянщини, а також діти та молодь, які прибули до Сокирянської громади з території проведення активних бойових дій.

Заходи проводились в рамках відзначення пам’ятної для України дати - Дня пам’яті та примирення.

Привітали учасників заходу Сокирянський міський голова Василь Козак та заступники міського голови Іван Гангал і Оксана Бабій.

За результатами проведення спортивних змагань володарів призових місць відзначено Почесними грамотами та цінними подарунками, які надала Сокирянська міська рада. Як зауважують організатори турніру, всі команди проявили надзвичайно високий рівень підготовки та професійні здібності.

Україна має ким пишатись.