До уваги громадян, які прибули на Сокирянщину з областей, де тривають активні бойові дії!!!

Дата: 10.05.2022 12:55

Український Народний Дім у Чернівцях, громадське об'єднання  "Комітет виборців" у співпраці з Міжнародною Організацією з Міграції (МОМ) активно розпочали роботу над допомогою внутрішньо переміщеним особам.

Робочі групи у складі представників Партнерства працюють в територіальних громадах Буковини. Волонтери оформляють заявки на отримання матеріальної допомоги громадянам, які вимушені залишити власні домівки через проведення воєнних дій та мають статус ВПО.

За умови заповнення заявки та наявності необхідних документів, вимушені переселенці зможуть отримати допомогу в розмірі 2220 грн щомісяця -  на кожного члена сім'ї.  Разово здійснюється виплата за три місяці – 6660 грн на одного члена родини.

Фінансову допомогу громадяни зможуть отримати у будь-якому відділенні Укрпошти – після надходження відповідного повідомлення на мобільний телефон.

13 травня 2022 року робочі групи працюватимуть на території населених пунктів Сокирянської громади. В місті Сокиряни оформлення документів буде проводитись на базі закладу загальної середньої освіти №1. В старостинських округах – на базі адміністративних приміщень в кожному населеному пункті. Початок роботи – о 10.00 годині.

Для оформлення заявки необхідно мати наступні документи:

- паспорт громадянина України;

- ідентифікаційний код;

- довідка про статус внутрішньо переміщеної особи;

- свідоцтво про народження дитини та ідентифікаційний код (за наявності).

Звертаємо увагу на те, що внутрішньо переміщені особи, які проживають в сільських населених пунктах громади, не мають необхідності приїздити до міста Сокиряни, аби оформити заявку. Волонтери працюватимуть в кожному населеному пункті. Тому, аби отримати інформацію о котрій годині та де буде здійснюватись прийом документів громадянам необхідно звернутись до старостинського округу.