До уваги землекористувачів, які використовують земельні ділянки без правовстановлюючих документів!

Дата: 10.05.2022 15:07

Шановні жителі Сокирянщини, не зважаючи на воєнний стан, який нині діє на всій території України, дотримання норм чинного законодавства не скасовано, зокрема, і земельного.

Тож фахівці відділу регулювання земельних відносин та екології міської ради закликають всіх жителів міста Сокиряни та населених пунктів громади, які використовують земельні ділянки без правовстановлюючих документів, з’явитись до профільного відділу для взяття на відповідний облік.

Варто зазначити, що  використання земельних ділянок без належного оформлення прав є порушенням норм земельного законодавства. Фактичні користувачі земельних ділянок зобов'язані оформити документи на право користування такими ділянками у порядку і строки відповідно до чинного законодавства.

Зауважимо, що у разі невиконання зазначених умов, всі неприватизовані ділянки будуть проінвентаризовані як землі комунальної власності і передані в оренду.