Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Міжнародного дня медичної сестри

Дата: 12.05.2022 09:15

Шановні медичні сестри!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Міжнародного Дня медичної сестри!

Ваша професія – особлива, адже вона повністю присвячена служінню людям і вимагає від вас не лише знань та вірності клятві Гіппократа. Щодня ви проявляєте безмежне терпіння, співчуття, стійкість і душевну щедрість. Вибравши одну з найгуманніших і найблагородніших професій, ви кожен день поспішаєте на допомогу та нелегкою повсякденною працею охороняєте найбільші цінності, даровані нам – життя і здоров'я.

Сьогодні складно уявити сферу охорони здоров'я без медичної сестри. В умовах війни росії проти Україні ви є тими світлими янголами, які пліч – о- пліч з військовими перебувають на передовій. Ви рятуєте життя в умовах, коли здається увесь світ проти вас. Ви вселяєте надію. Ви знаходите потрібні слова тоді, коли взагалі бракує слів. Ви боритесь за життя часто ризикуючи своїм.

Щира вдячність медичним сестрам  за чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я, за небайдужість до кожного, хто потребує медичної допомоги!

У день професійного свята бажаю усім медичним сестрам міцного здоров’я, радості, благополуччя, комфортних умов праці та успіхів у благородній справі служіння людям.