Житель села Коболчин, який захищав Україну в зоні проведення активних бойових дій, проходить реабілітацію в КНП "Сокирянська лікарня"

Дата: 12.05.2022 17:11

Цей звичайний чоловік – житель села Коболчин Лівицький Руслан Васильович. Він боронив рідну землю від ворога в ході антитерористичної операції на Сході України. З початком повномасштабного вторгнення росії на територію України ніс службу вже за другим контрактом в одній із військових частин. В перші дні війни перебував зі своїм підрозділом на лінії зіткнення з ворогом.

Руслан – механік танкового екіпажа. Його бойова машина зазнала обстрілу,  а сам Руслан отримав складні травми та ураження і ледве залишився живим. Медики витягли з тіла захисника 16 осколків. Однак, героєм себе цей скромний чоловік не вважає і на складнощі долі не нарікає. З мужністю і стійкістю витримує все, що випало на його життєвий шлях. «Я робив те, що мав би робити. Це моя земля, тут мій дім. Я буду його захищати» - зазначає Руслан Васильович.

Наразі, військовослужбовець проходить реабілітацію на базі КНП «Сокирянська лікарня».

Питання забезпечення Руслана всім необхідним, а також надання йому необхідного лікування та реабілітаційних послуг перебуває на контролі міського голови Василя Козака.