Майже півтори тисячі внутрішньо переміщених осіб, які мешкають на території Сокирянщини, отримають додаткові виплати

Дата: 13.05.2022 18:12

Сьогодні, 13 травня, на території населених пунктів Сокирянської громади, робочі групи у складі представників Партнерства Українського Народного Дому у Чернівцях, громадського об’єднання «Комітет виборців», Міжнародної  Організації з Міграції (МОМ), за участю волонтерів та сприяння Сокирянської міської ради здійснювали прийом заявок від внутрішньо переміщених осіб на отримання додаткової фінансової підтримки.

Отримати матеріальну допомогу   виявили бажання майже півтори тисячі громадян,  які знайшли прихисток на Сокирянщині, адже вимушені були залишити власні домівки через проведення воєнних дій. У місті Сокиряни оформлення документів відбулось на базі закладу загальної середньої освіти №1, в старостинських округах – на базі адміністративних приміщень в кожному населеному пункті громади.