Дякуємо нашим захисникам!

Дата: 16.05.2022 12:23

Гуманітарний вантаж, який днями відправлено з пункту збору в місті Сокиряни, вже доставлено до військової частини Збройних Сил України, де проходять службу 70 жителів Сокирянської територіальної громади.

На Сумщину попрямували продукти харчування, солодощі, засоби гігієни, маскувальні сітки, розвантажувальні жилети, газові балони, електрогенератор, медичні аптечки. Також, за сприяння приватних підприємців громади Сергія Демчакова, Світлани Ротар, Ігора Сакалова, Сергія Гринюка та директора КП «Сокирянська аптека № 28» Миколи Коваля військовим спрямовано бензопилу, поліетиленову плівку, засоби медичного призначення та господарський інвентар.

Захисники України дякують Сокирянській територіальній громаді за надану допомогу та шлють щирі вітання.

Дякуємо нашим захисникам! Дякуємо всім, хто долучається та підтримує українську армію у боротьбі з агресором.

Ми сильні разом! Все буде Україна!