Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Дня Європи

Дата: 21.05.2022 09:12

Шановні жителі громади!

Майбутнє Європи сьогодні вирішується на українській землі. Саме Україна зараз б’ється за цінності європейської демократії та свободи.  Весь цивілізований світ нас підтримує. Ми,  як ніхто інший, заслуговуємо бути повноправним членом Євросоюзу. І впевнений, ми на правильному шляху!

І в День Європи маємо чудову нагоду разом з іншими європейськими народами продемонструвати єдність в утвердженні спільних цінностей та побачити нові перспективи розвитку Європи.

Звичайно, попереду ще багато праці і досягнення мети залежатиме від кожного з нас, від нашої єдності та віри у власні сили, від нашої сумлінної праці та європейської законослухняності.

Щиро зичу кожному з вас, дорогі жителі громади та гості краю, миру, добробуту та незламної віри в майбутнє України!