Внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток у місті Сокиряни, надано роз'яснення щодо змін трудового законодавства під час воєнного стану

Дата: 25.05.2022 12:45

Днями інспектор муніципальної інспекції Сокирянської міської ради Ірина Якубина спільно із головним державним інспектором у Дністровському районі управління Держпраці у Чернівецькій області Аллою Попович здійснили робочий візит до закладу загальної середньої освіти №1 міста Сокиряни, де наразі знайшли прихисток громадяни, які прибули на Сокирянщину із інших областей України.

В ході зустрічі внутрішньо переміщених осіб поінформовано про трудові права та гарантії в умовах воєнного стану. Зокрема, що стосується укладення та розірвання трудових договорів, переведення працівника без його згоди, підвищення норми робочого часу під час воєнного стану, оплати праці під час війни та отримання основної щорічної відпустки.

Надано  роз’яснення щодо змін трудового законодавства.