Сокирянщина попрощалась із захисником України, який віддав життя у боротьбі за її незалежність та свободу

Дата: 29.05.2022 15:41

Сьогодні, 29 травня, в останню путь провели солдата Петра Олексійовича Шкуту. 22 травня, внаслідок артилерійського обстрілу ворогом, він отримав важкі поранення несумісні з життям. Йому було 35.

Мужній Захисник проживав у селі Василівка. У мирний час працював у ТОВ «Будмонтажсервіс-1». Жорстока і кровопролитна війна, віроломно розв’язана росією, вириває з життя наших земляків – кращих з кращих. Громада втратила воїна, мати – сина, без чоловіка та батька залишилися дружина та двоє доньок.

Попрощатися з побратимом, другом та товаришем прийшли десятки близьких та рідних, військових, односельчан, а також перший заступник міського голови Іван Гангал, староста Василівського старостинського округу Раїса Шевчук, представник другого відділу Дністровського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Іван Серебрянський.

Вічна та світла пам’ять захиснику України. Спочивай з миром, Герою!