Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при Сокирянській міській раді
Сьогодні, 30 травня, під головуванням Сокирянського міського голови Василя Козака, відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при Сокирянській міській раді. Участь в роботі взяли секретар міської ради Любов Степаненко, заступник міського голови Оксана Бабій, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко.
Відтак, комісією розглянуто два питання порядку денного, які попередньо детально опрацьовані фахівцями служби у справах дітей Сокирянської міської ради.
Зокрема, йшлося про надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна в інтересах дитини та про продовження терміну перебування малолітньої дитини в сім’ї патронатного вихователя.
Відтак, комісією ухвалено рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей. Розглянуті питання будуть винесені на чергове засідання виконавчого комітету.