Оформити паспорт громадянина України у вигляді ІD-картки та для виїзду за кордон громадяни можуть у ЦНАП (Центрі Дії) Сокирянської міської ради

Дата: 31.05.2022 17:05

Як повідомлялося раніше, у ЦНАП (Центрі Дії) Сокирянської міської ради громадяни можуть отримати послуги з оформлення документів з безконтактним електронним носієм.

Зокрема, мова йде про паспорт громадянина України у вигляді ІD-картки та для виїзду за кордон.

Громадяни, які виявили бажання скористатися послугами паспортного сектору управління, можуть на місці оплатити оформлення документів, адже в ЦНАП працює термінал банку. Встановили програмно-технічний комплекс самообслуговування громадян задля зручності та економії часу всіх учасників процесу та оптимізації процедури надання послуг.

Нагадаємо, що у Центрі надання адміністративних послуг створено всі необхідні та комфортні умови для перебування мешканців громади та гостей міста в управлінні. Зокрема, наявні навігаційні вказівники, тактильні та візуальні елементи доступності, ігровий простір для відвідувачів з дітьми, коворкінг-зона, конференц-зал, пристосування для людей з інвалідністю, функціонує також і кавовий апарат.

Графік роботи паспортного сектору управління – ЦНАП (Центр Дії) наступний:

Понеділок – П’ятниця: з 09:00 до 16:00;

Субота: з 09:00 до 14:00.

Прийом суб’єктів звернень проводиться без перерви на обід.

Вартість оформлення паспортів становить:

- Оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки (термін виготовлення до 20 робочих днів) – 372 грн.

- Оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки (термін виготовлення до 10 робочих днів) – 498 грн.

- Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (термін виготовлення до 20 робочих днів) – 733 грн.

- Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (термін виготовлення до 7 робочих днів) – 1085 грн.

Простежити етапи оформлення документа можна в режимі онлайн, на офіційному вебсайті Державної міграційної служби, через електронний сервіс: «Перевірка стану оформлення документів» (https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html ).