Депутати Сокирянської міської ради – в лавах батальйонів територіальної оборони та Збройних Сил України

Дата: 31.05.2022 17:56

97-й день повномасштабного вторгнення росії в Україну… Сокирянська громада чітко й організовано зустріла складні виклики війни – зробила багато добрих справ для фронту і захисників Батьківщини.

Жителі Сокирянщини, незалежно від професій і статусів, згуртувалися і почали діяти задля спільної мети – перемоги.

Не залишились осторонь великої трагедії України і депутати Сокирянської міської ради. Обранці не тільки залишаються на рідній землі, збирають допомогу та передають тим, хто цього потребує, але й несуть військову службу у лавах батальйонів територіальної оборони та Збройних Сил України. Зокрема, віддано служать Батьківщині: Іван Смук, Василь Козак, Іван Варчук , Віталій Бушовський.

Іван Борисович Смук наразі виконує бойові завдання на Сході України. Депутат із початком повномасштабного вторгнення приєднався до лав роти охорони другого відділення Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки після чого був направлений для виконання бойових завдань до «гарячих точок».

Іван Борисович зазначає, що зараз у всіх є спільна позиція – збереження суверенності України на кожному клаптику її землі.

Тож віримо у ЗСУ та знаємо - перемога близько!