Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної організації міської ради «Сокирянський трудовий архів»

Дата: 01.06.2022 11:31

Сьогодні, 01 червня, в залі засідань Сокирянської міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної організації міської ради «Сокирянський трудовий архів».

Конкурсна комісія у складі голови комісії – першого заступника міського голови Івана Гангала та членів комісії – секретаря міської ради Любові Степаненко, заступника міського голови Оксани Бабій, керуючої справами виконавчого комітету міської ради Ауріки Мойсеєнко, начальника відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та комунальної власності Андрія Маркевича та деяких депутатів міської ради детально розглянули подані на конкурс документи.

Конкурсний відбір здійснювався за результатами тестування та презентації конкурсної програми щодо подальшої господарської та фінансово-економічної діяльності комунальної організації.

За результатами обговорення, конкурсна комісія вирішила визнати переможцем на заміщення вакантної посади директора комунальної організації «Сокирянський трудовий архів» Валентину Аксентіївну Трофанчук.

Відтак,  кандидатуру директора має погодити сесія Сокирянської міської ради.