Ще одна автівка для захисників України, придбана зусиллями небайдужих жителів села Грубна

Дата: 01.06.2022 15:01

Днями для потреб однієї з військових частин Національної гвардії України небайдужі жителі села Грубна, які проживають за кордоном, придбали автомобіль марки «Ford Galaxy».

Ініціював придбання транспортного засобу Сергій Ігнатьєв, підтримали чоловіка грубнянці, які працюють та мешкають у Польщі та інших країнах Європи - Сергій Степанов, Максим Корнієць, Олександр Кухарчук, Сергій Кутейніков, Андрій Сімонов, Андрій Грамажора, Віктор Скрипник, Іван Дубовіков, а також українець із Дніпропетровської області Віталій Кислий та поляк Анджей Фітека. На Батьківщину автівку, заповнену продуктами харчування, засобами особистої гігієни та іншими речами першої необхідності, доставила  - жителька села Грубна Альона Ігнатьєва.

Автівка вже передана військовим.

Дякуємо кожному, хто у будь-який спосіб долучається до підтримки наших захисників! Висловлюємо щирі слова подяки небайдужим жителям Грубни, які від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну направили армійцям вже четвертий транспортний засіб! Сьогодні хлопці у важких умовах виборюють наше майбутнє, тож хай автомобіль надійно служить військовослужбовцям і допоможе пришвидшити перемогу!

Сильні разом!