Члени виконавчого комітету міської ради розглянули низку питань із різних сфер життєдіяльності громади

Дата: 01.06.2022 15:43

Сьогодні, 01 червня, під головуванням Сокирянського міського голови Василя Козака, за участю секретаря міської ради Любові Степаненко, заступників міського голови Івана Гангала та Оксани Бабій, керуючої справами виконавчого комітету Ауріки Мойсеєнко, старост населених пунктів громади, а також керівників окремих структурних підрозділів міської ради відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

В ході роботи опрацьовано  15 питань порядку денного, які стосувались різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема, розглянуто звернення громадян, які стосувались соціального захисту населення та затверджено Перелік довідок, які видаються відділом соціального захисту населення Сокирянської міської ради, а також обсяг компенсації витрат власників жилих приміщень, пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб.

Йшла мова й  про виявлення безхазяйного майна та затвердження акта обстеження нерухомості, а також щодо внесення змін до бюджету Сокирянської територіальної громади на 2022 рік.

Також членами виконавчого комітету вивчено питання про підтвердження передачі гуманітарної допомоги та списання паливно-мастильних матеріалів міською радою.

Значна частина опрацьованих проектів рішень стосувалась питань, раніше розглянутих на засіданні комісії з питань захисту прав дитини при Сокирянській міській раді.