Родини внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток на Сокирянщині, отримали гуманітарну допомогу

Дата: 03.06.2022 17:34

Загалом в Сокирянській громаді проживає майже 2800 внутрішньо переміщених осіб. Сьогодні, 03 червня, в рамках реалізації проєкту «Допоможи тим, в кого дім забрала війна!», для потреб 250 сімей, які прибули на Сокирянщину із областей, де проходять активні бойові дії, надано гуманітарну допомогу. В першу чергу допомога надавалась жінкам з малолітніми дітьми, а також жінкам понад 65 років. Обрано саме такі категорії сімей, оскільки такими були основні вимоги грантодавців.

Завдяки співпраці Сокирянського міського голови Василя Козака з керівником громадської організації «Пошук інновацій» - Інною Яцишеною, сім’ї внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни та медикаментів першої необхідності.

Громадська організація «Пошук інновацій» виступила розробником проєкту «Допоможи тим, в кого дім забрала війна!». Проєкт здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та CARE Deutschland, в рамках грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність».

Гуманітарну допомогу в населені пункти Сокирянської громади доставила керівник громадської організації «Пошук інновацій» - Інна Яцишена спільно із секретарем міської ради Любов Степаненко.