Ордени «За мужність» отримали двоє мешканців Сокирянської громади

Дата: 06.06.2022 10:18

Двох жителів Сокирянщини відзначено державними нагородами за мужність під час бойових дій у війні, яку розв’язала росія проти України.

Відповідно до Указу Президента №376/2022 «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено жителя міста Сокиряни, солдата Юрія Олександровича Кулія. З перших днів війни Юрій разом із побратимами мужньо тримають оборону в Луганській області.

Також Указом Президента України №382/2022 «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено мешканця села Олексіївка, старшого солдата Олександра Степановича Скубича. Залишивши вдома трьох дітей Олександр, не роздумуючи, із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини.

Пишаємося славними синами та доньками Сокирянської землі! Дякуємо кожному і кожній, хто самовіддано боронить Україну!

Слава Україні! Слава її Героям!