ЦНАП (Центр Дії) Сокирянської міської ради постійно працює над забезпеченням доступності та якості надання адміністративних послуг

Дата: 07.06.2022 12:53

ЦНАП (Центр Дії) Сокирянської міської ради  постійно працює над забезпеченням доступності та якості надання адміністративних послуг.

Фахівцями щоденно приймаються документи на оформлення адмінпослуг, які не призупинено під час дії воєнного стану.

Функціонує в управлінні і паспортний сектор. Лише впродовж останнього тижня працівниками сектору прийнято більше п’ятдесяти заяв-анкет на виготовлення документів з безконтактним електронним носієм. Переважно громадяни звертались за виготовленням паспорта для виїзду за кордон. Видали за шість днів фахівці близько сотні паспортних документів.

Окрім того, сектором надано адміністративні послуги Сервісного центру МВС. А саме, первинної реєстрації нового транспортного засобу з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерного знаку, а також обміну посвідчення водія без складання іспиту.

Нагадаємо, графік роботи паспортного сектору управління – ЦНАП (Центр Дії) наступний:

Понеділок – П’ятниця: з 09:00 до 16:00;

Субота: з 09:00 до 14:00.

Прийом суб’єктів звернень проводиться без перерви на обід.

Вартість оформлення паспортів становить:

- Оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки (термін виготовлення до 20 робочих днів) – 372 грн.

- Оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки (термін виготовлення до 10 робочих днів) – 498 грн.

- Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (термін виготовлення до 20 робочих днів) – 733 грн.

- Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (термін виготовлення до 7 робочих днів) – 1085 грн.

В управлінні зауважують, що громадянам варто мати на увазі, що на період дії воєнного стану строки надання адміністративної послуги можуть бути не дотримані.

Телефон для довідок: 098-885-80-22