На Сокирянщині триває активна робота щодо здійснення контролю за дотриманням правил благоустрою

Дата: 07.06.2022 16:55

Днями, реагуючи на звернення жителів та старостів кількох населених пунктів громади, інспектором архітектурно-будівельного контролю та благоустрою відділу муніципальної інспекції Іриною Якубиною спільно із поліцейськими офіцерами громади, здійснено ряд заходів щодо контролю у сфері благоустрою територій.

Відтак, фахівці відвідали села Романківці, Коболчин, Михалкове, Непоротове, Кулішівка та місто Сокиряни.

В результаті роботи на кількох жителів населених  пунктів було складено приписи із вимогою усунути порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою у 10-ти денний термін. В разі невиконання припису, інспектором відділу муніципальної інспекції буде складно протокол про правопорушення за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення та надіслано на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради.

Окрім того, реагуючи на звернення жителя села Михалкове щодо надання дозволу на видалення зелених насаджень, профільною комісією спільно із старостою округу здійснено обстеження дерев та складено відповідний акт. Відтак, ухвалено рішення надати дозвіл на видалення зелених насаджень, однак, здійснити це можливо буде тільки восени.

Інспектор відділу муніципальної інспекції спільно із поліцейськими офіцерами громади  й надалі контролюватимуть дотримання правил благоустрою на території Сокирянщини.