Відбулась вісімнадцята сесія Сокирянської міської ради восьмого скликання

Дата: 08.06.2022 14:24

Сьогодні, 08 червня, відбулась чергова, вісімнадцята сесія Сокирянської міської ради восьмого скликання, яку провів міський голова Василь Козак.

На засідання з’явились 18 депутатів із 26. За участю голови Дністровської районної ради Олександра Янчака, секретаря міської ради Любові Степаненко, заступників міського голови Івана Гангала та Оксани Бабій, керуючої справами виконавчого комітету Ауріки Мойсеєнко, старост населених пунктів громади, керівників окремих структурних підрозділів міськради, а  також деяких підприємств та організацій розглянуто більше трьох десятків питань порядку денного.

Перед початком пленарного засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять синів і доньки Сокирянської землі, які полягли в російсько-українській війні, а також всіх жертв збройної агресії росії проти України.

За традицією, міський голова привітав ювілярів, подякував за сумлінну працю та нагородив Подяками і Грамотами Сокирянської міської ради підполковника служби цивільного захисту, начальника Дністровського районного відділу Головного управління ДСНС України в Чернівецькій області Сергія Селезньова, директора «Централізованої бібліотечної системи Сокирянської міської ради» Оксану Георгіян та провідного спеціаліста-архіваріуса загального відділу міськради Олену Серебрянську.

Відтак, депутати приступили до розгляду поточних питань. Зокрема, мова йшла про затвердження та внесення змін до ряду Програм, які передбачають належне функціонування та розвиток різних сфер життєдіяльності громади, а також  підбито підсумки виконання окремих міських програм у 2021 році.

Низка питань, розглянутих депутатами, стосувалася об’єктів комунальної власності та  сфери земельних відносин. Зокрема, затверджено Детальні плани окремих територій в кількох населених пунктах громади, надано дозвіл на розробку технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель та на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту; надано дозвіл на викуп окремих земельних ділянок тощо.

Також розглянуто питання щодо внесення змін до бюджету Сокирянської міської територіальної громади на 2022 рік.