До відома виробників сільськогосподарської продукції Сокирянської територіальної громади!

Дата: 08.06.2022 16:58

Військова агресія російської федерації похитнула продовольчу безпеку нашої держави. Достатня кількість продовольства для населення залежатиме від аграріїв західних областей України.

Нарощування обсягів виробництва сільськогосподарської продукції, у свою чергу, потребуватиме зберігання, логістичних послуг, збуту, тощо.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ринок сільськогосподарської продукції «Шувар» (м.Львів) створює умови для збуту сільгосппродукції кінцевому споживачу без посередників та перекупників. А також надає інші послуги відповідно до індивідуальних потреб та можливостей кожного сільгоспвиробника. Зокрема – допомогу в придбанні паливно-мастильних матеріалів для доставки продукції на ринок «Шувар».

Телефонуйте:

0938764817– Андрій Мельничук