Порушники правил благоустрою будуть притягнуті до адміністративної відповідальності

Дата: 09.06.2022 17:39

Днями, реагуючи на звернення жителя села Вітрянка, поліцейські офіцери громади Сергій Матковський та Сергій Лях спільно із старостою Вітрянського старостинського округу Михайлом Зелінським, обстежили територію на якій, за словами очевидця, було вчинено правопорушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою.

Було встановлено, що у селі Вітрянка недобросовісний громадянин розмістив побутові відходи та інше сміття на території висаджених багаторічних зелених насаджень свого односельчанина.

Відтак, уповноваженими особами було  оформлено адміністративний протокол за ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Документ надіслано на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради.

Слід нагадати, що порушення державних стандартів, норм і правил благоустрою населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 340-1360 грн, і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 850-1700 грн.