Вітання Сокирянського міського голови Василя Козака з Днем Святої Трійці

Дата: 12.06.2022 09:53

Шановні жителі та гості Сокирянської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного із найбільших християнських свят – Дня Святої Трійці!

Традиційно ми відзначаємо його на п’ятдесятий день після Воскресіння Христового, у 2022 році – це 12 червня.

Цьогоріч це свято по-особливому сповнене надій та сподівань на мирне і щасливе майбутнє …

І разом із зеленню, якою прийнято прикрашати свої подвір’я та оселі, в наші домівки приходить Божа благодать, а людські серця наповнюються добром та любов’ю, почуттям впевненості у завтрашньому дні!

Бажаю зустріти це величне і радісне свято з добрими надіями, світлими помислами та добрими справами, з вірою у щасливе майбутнє!

Молімо Господа за нашу Україну, за мир та спокій на її землі! За кожного її сина та доньку, які, вірю, вже зовсім скоро повернуться до своїх домівок з перемогою!