Чергова партія допомоги для наших бійців попрямувала із Сокирянщини

Дата: 14.06.2022 11:29

У пріоритеті потреб, як і раніше, залишаються продукти харчування, засоби особистої гігієни, медикаменти та інші речі першої необхідності.

Для надання потрібної та своєчасної допомоги, волонтери, жителі громади спільно із міською радою акумулюють можливості та підтримують наших захисників.

Тож на «передову», зокрема – на Донеччину, попрямувала чергова партія гуманітарної допомоги для військовослужбовців, в тому числі і тих, які родом із Сокирянщини.

20 пакунків із смаколиками та  іншими першочерговими речами спрямували рідні та близькі хлопців, які боронять Батьківщину на сході країни. Доукомплектували вантаж продуктами харчування, засобами особистої гігієни, лікарськими засобами та елементами військової амуніції - у пункті збору та розподілу гуманітарної допомоги, що в місті Сокиряни. Частину допомоги, яку адресували бійцям, доставила на Сокирянщину депутат Чернівецької обласної ради Лілія Бортич. Це і консерви, і їжа швидкого приготування та інша провізія.

Довіз необхідної підтримки здійснює волонтер, житель села Грубна – Костянтин Ярмійчук.

Дякуємо захисникам, що відстоюють нашу незалежність, дякуємо за мужність та героїзм!

Висловлюємо щирі слова вдячності мешканцям нашої громади за надійний тил, за допомогу!

Дякуємо волонтерам, які організовують підтримку та ризикуючи життям доставляють такі важливі вантажі!

В єдності – до Перемоги!

Все буде Україна!