Центр надання адміністративних послуг (Центр Дії), що в місті Сокиряни, продовжує активно працювати задля задоволення потреб населення
Центр надання адміністративних послуг (Центр Дії) Сокирянської міської ради, не дивлячись на правовий режим воєнного стану, продовжує свою роботу з надання майже усіх видів адміністративних послуг задля задоволення потреб населення.
Лише впродовж минулого тижня фахівцями управління здійснено оформлення більше пів сотні справ.
Найбільшим попитом серед жителів Сокирянщини за вказаний період користувались послуги зі сфери земельних відносин, а саме: передача в оренду земельних ділянок, зокрема, і для вирощування сільськогосподарської продукції задля недопущення продовольчої кризи; нормативна грошова оцінка земель тощо.
Окрім того, надано послуги у сфері реєстрації державної інспекції архітектури та містобудування та сфері реєстрації фізичних та юридичних осіб, прийнято заяви на отримання субсидій та на допомогу різним категоріям населення, здійснено державну реєстрацію потужності ринку.
Зазначимо, що в Центрі надання адміністративних послуг (Центрі Дії) Сокирянської міської ради створено максимально зручні умови для отримання адміністративних послуг різними категоріями громадян.