Працівники комунальної служби забезпечують впорядкований вигляд міста Сокиряни

Дата: 16.06.2022 13:13

Невтомні працівники комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» продовжують докладати чималих зусиль, аби громада завжди виглядала впорядковано та доглянуто.

Чистять бордюри та тротуари, підстригають декоративні кущі, здійснюють покіс трави, паралельно – доглядають за клумбами. Щодня трудівники виконують велику роботу, не завжди помітну пересічним жителям.

Днями для зручностей мешканців та гостей Сокирян робітники підприємства встановили в центрі міста нові лавки, де кожен охочий зможе зручно відпочити.

Окрім того, комунальниками вже завершено впорядкування Центрального парку та здійснено благоустрій Центрального кладовища та кладовища, розташованого на території житлового масиву «Та Гора».

Дякуємо трудівникам за роботу, а жителів та гостей громади просимо шанувати спільне майно та чужу працю!

Турбуймось про красу та впорядкованість громади разом!