Петру Васильовичу Нікуліці - 95!

Дата: 17.06.2022 09:16

17 червня святкує свій 95-й день народження поважний житель села Романківці Петро Васильович Нікуліца – учасник бойових дій Другої світової війни.

Сьогодні, майже через вісім десятиліть, він добре пам’ятає і своє дитинство, і фронтовий порох, і день Перемоги над нацизмом, і роки своєї праці…

Доля неодноразово випробувала Петра Васильовича, однак він, як і колись, залишається вірним своїм ідеалам та принципам. І впевнений, Україна обов’язково переможе, адже за нами правда і з нами Бог.

Сокирянська міська рада шле шанованому ювіляру найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди 95-го дня народження. Хай кожен Ваш день буде світлим і сонячним, дарує радість, приємні несподіванки і душевний комфорт, а родинне тепло, людська вдячність та пошана будуть вірними супутниками на дорозі Вашого життя!