Дякуємо за утверджений мир 77 років тому та віримо - нова Перемога близько!

Дата: 17.06.2022 14:43

Сьогодні, 17 червня, шанований мешканець села Романківці, який брав участь у бойових діях під час Другої світової війни, Петро Васильович Нікуліца святкує свій 95-й день народження.

Від імені керівництва громади ветерана привітав перший заступник Сокирянського міського голови Іван Гангал спільно зі старостою Романковецького старостинського округу Валерієм Ваданюком.. Іван Володимирович висловив іменнику подяку за активну громадську діяльність та побажав ювіляру міцного здоров’я, сили, наснаги, благополуччя, а головне – мирного неба, яке сьогодні знову доводиться виборювати, а також вручив пам’ятний подарунок.

Дякуємо Петру Васильовичу за те, що брав участь в утвердженні миру 77 років тому та віримо, що нова Перемога близько!