Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Всесвітнього дня біженців

Дата: 20.06.2022 09:19

Шановні жителі Сокирянщини!

20 червня ми відзначаємо Всесвітній день біженців, призначений Організацією Об’єднаних Націй на честь людей по всьому світу, які змушені були тікати з рідної країни, щоб уникнути конфліктів чи переслідувань, або ж захищаючи себе і своїх рідних від обстрілів та бомбардувань, переїхати в інші краї.

Кількома місяцями раніше Україна надавала прихисток  біженцям з різних куточків світу, сьогодні – біженцями стали українці.

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну кількість людей, які виїхали з Батьківщини становить більше п’яти мільйонів осіб.

І Всесвітній день біженців – це нагода викликати у громадськості розуміння їхньої біди та визнати їхню стійкість у відбудові свого життя.

Вірю, вже зовсім скоро всі, хто покинув власні домівки через війну зможуть повернутися до своїх осель і почати нове, не затьмарене пострілами, життя.

Але нам, українцям, варто пам’ятати одне -  де б ми не були, ми завжди маємо гідно носити звання громадянина своєї держави і показувати, що наша нація – висококультурна та нескорена.