Розглянуто ймовірні варіанти житла, яке заплановано придбати для дитини, позбавленої батьківського піклування

Дата: 20.06.2022 09:20

Про формування пропозицій щодо використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, йшлося в ході робочої наради, яка відбулась під керівництвом заступника міського голови Оксани Бабій за участю начальника служби у справах дітей міської ради Інни Мельник, керівника відділення - Центру соціальних служб територіального центру Сокирянської міської ради Алли Бабій, фахівців профільних структурних підрозділів міської ради, а також дитини, якій планується придбати житло.

Як повідомлялося раніше, за рахунок грошової компенсації з державного бюджету планується придбання житла  для дитини позбавленої батьківського піклування, яка перебуває на квартирному обліку Сокирянської міської ради у порядку черговості серед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа віком від 16 до 23 років.

В ході наради було розглянуто імовірні варіанти житлових приміщень, які відповідатимуть визначеним нормам та будуть задовільняти потреби хлопчика, який проживатиме в оселі.

Варто зауважити, що за період 2019 – 2021 років за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для впровадження заходів щодо придбання та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, власну оселю вже отримали двоє дітей вказаної категорії.