При Сокирянській міській раді відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 21.06.2022 14:56

Сьогодні, 21 червня, під головуванням міського голови Василя Козака відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при Сокирянській міській раді. За участю секретаря міської ради Любові Степаненко, заступника міського голови Оксани Бабій, керуючої справами виконавчого комітету Ауріки Мойсеєнко, старост окремих населених пунктів громади розглянуто близько десятка питань порядку денного, які попередньо детально опрацьовані фахівцями служби у справах дітей міськради.

Зокрема, розглянуто звернення громадян, які стосувалися надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна в інтересах дітей.

Особливу увагу приділено питанню про стан виконання батьківських обов’язків  жителькою громади по відношенню до її малолітніх дітей. Громадянку попереджено про відповідальність та можливі наслідки неналежного батьківства. Жінці надано місячний строк на виправлення ситуації, в якій опинилися неповнолітні діти.

Членами комісії також опрацьовано заяву про вибуття з прийомної сім’ї двох неповнолітніх та подальше їх влаштування до іншої родини.

Йшла мова й про визначення місця проживання неповнолітньої дитини разом із батьком.

З усіх питань порядку денного ухвалено відповідні рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей. Рішення комісії буде винесено на розгляд виконавчого комітету Сокирянської міської ради.