Шановні жителі Сокирянської територіальної громади!

Дата: 22.06.2022 14:54

Закликаємо вас дотримуватись Правил благоустрою населених пунктів.

Просимо підтримувати у належному стані прилеглі до ваших обійсть території. Зокрема, кожен мешканець громади зобов’язаний:

- утримувати у належному стані огорожі, прибудинкові території;

- проводити своєчасну обрізку дерев та сезонний покіс трави;

- видаляти тверді побутові відходи, що утворилися в домогосподарствах у відведені для цього місця.

Окрім того, відповідно до Правил благоустрою населених пунктів Сокирянської міської територіальної громади, на території громади визначені межі утримання прилеглих територій за підприємствами,  установами, організаціями, всіх форм власності.

Порушеннями правил благоустрою вважаються: неналежний санітарний стан територій; влаштування звалищ побутового та будівельного сміття на  прилеглій та дворовій території; стоянка транспортних засобів на газонах; несвоєчасне косіння об`єктів рослинного карантину, забур’яненість; зливання господарських стоків у стічні канави; випасання худоби, вигулювання та дресирування тварин у не відведених для цього місцях тощо.

Дотримання правил благоустрою також передбачає належне поводження з побутовими відходами. Забороняється вивезення різноманітного сміття, листя та гілля дерев у невстановлені для цього місця.

У Сокирянській територіальній громаді працює інспектор з питань благоустрою, який уповноважений складати протоколи про адміністративні правопорушення, вести фото- та відео-фіксацію порушень та надавати матеріали справи на розгляд адміністративної комісії Сокирянської міської ради.

Шановні громадяни, просимо вас зберігати чистоту й порядок на території нашої громади, дотримуючись норм і правил благоустрою, що передбачені Законом України “Про благоустрій населених пунктів” та “Правилами благоустрою населених пунктів Сокирянської міської територіальної громади».

Дбаймо про чистоту краю разом!