Благоустрій відіграє важливу роль!

Дата: 23.06.2022 17:13

Освітньо-мистецький центр, що в місті Сокиряни – одна з окрас адміністративного центру громади. Територію закладу чи не щодень відвідує значна кількість жителів та гостей міста, адже тут – місце для пам’ятних світлин та перепочинку.

Дбають про благоустрій та впорядкованість тутешнього простору - працівники  Будинку народної творчості та дозвілля Сокирянської міської ради та відділу культури.  На часі – покіс трав та обрізка кущів. Щодня трударями здійснюється полив зелених насаджень, які прикрашають місцевість освітньо-мистецького центру та прилеглого Меморіального комплексу, окремі види рослин підсипано корою для мульчування. Окрім того, вправними трудівниками надано свіжих барв лавкам, де мешканці часто бажають перепочити.

Дякуємо всім, хто клопочеться про естетичний та привабливий вигляд нашого краю! Благоустрій відіграє важливу роль!

Закликаємо жителів та гостей громади шанувати спільне майно та чужу працю!