Що робити у разі втрати паспорта?

Дата: 29.06.2022 12:42

Основними документами, які посвідчують особу та підтверджують громадянство є паспортні документи. В Україні такими документами є внутрішній паспорт громадянина України – ID-картка або книжечка зразка 1994 року, а також закордонний паспорт. У зв’язку з повномасштабною агресією росії проти України, багато громадян їх втратили. Відтак, втратили свободу пересування, доступ до соціальних виплат, офіційного навчання, роботи тощо.

Куди ж звернутися для відновлення втраченого паспорта?

Оформити новий паспорт з безконтактним електронним носієм на території Сокирянщини громадяни можуть у Центрі надання адміністративних послуг (Центрі Дії) Сокирянської міської ради, або ж у підрозділі ДМС України.

Варто зауважити, що звернутися за наданням вказаної послуги можуть громадяни не залежно від місця постійної реєстрації.

Нагадаємо, графік роботи паспортного сектору управління – ЦНАП (Центр Дії) наступний:

Понеділок – П’ятниця: з 09:00 до 16:00;

Субота: з 09:00 до 14:00.

Прийом суб’єктів звернень проводиться без перерви на обід.

Які основні документи необхідно подати для отримання послуги; строк та вартість її надання; як посвідчити особу, поки оформляється паспорт громадянина України; що робити, якщо документ втрачено закордоном; які правила оформлення документів для громадян з окупованих територій та  як таким особам пройти процедуру ідентифікації - читайте на офіційному вебсайті Державної міграційної служби України, перейшовши за посиланням: https://dmsu.gov.ua/news/dms/12761.html