Дякуємо всім, хто дбає про чистоту та красу рідної громади!

Дата: 01.07.2022 15:31

Попрацював сьогодні на славу чоловічий колектив апарату Сокирянської міської ради, працівників комунального некомерційного підприємства «Сокирянська лікарня» на чолі із першим заступником міського голови Іваном Гангалом  спільно із робітниками комунального підприємства «Сокиряни-Благоустрій».

За кілька годин, завдяки докладеним зусиллям, вдалось навести лад на території колишнього хірургічного відділення Сокирянської районної лікарні. Місцевість очистили від порослі та чагарників. Вивіз сміття забезпечили комунальники.

Зауважимо, що вказане приміщення заплановано реконструювати для облаштування житла медикам, які прибули із зони проведення бойових дій та працюють на базі КНП «Сокирянська лікарня».

Тож добру справу зроблено!

Дякуємо всім, хто дбає про чистоту та красу рідної громади!