До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють заготівлю та реалізацію сільськогосподарської продукції на території Сокирянської громади!

Дата: 06.07.2022 16:04

Як повідомлялося раніше, для зручності громадян, які здійснюють заготівлю та реалізацію сільгосппродукції на Сокирянщині, оплату пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою громади відтепер можна здійснювати через термінали самообслуговування, які розміщені на базі торговельних закладів старостинських округів. Відповідні опції вже внесено до їх операційного меню.

Для того, аби виконати оплату, необхідно зробити наступні кроки:

- В активному вікні терміналу обрати «Сокирянська ОТГ»

- Натиснути «Внески на розвиток громади»

- Далі необхідно ввести прізвище, ім’я, по-батькові, та номер телефону громадянина, який здійснює діяльність.

- Внести суму визначених коштів.

Окрім того, у терміналах, розміщених на базі торговельних закладів в населених пунктах громади, можна здійснити оплату послуг із інших сфер життєдіяльності громади. Зокрема – освіти, культури, житлово-комунальних та адміністративних послуг тощо.