Співпраця благодійного фонду "Право на захист" та Сокирянської міської ради - продовжується

Дата: 07.07.2022 14:35

Сьогодні, 07 липня, у міській раді відбулась зустріч представників профільних відділів міської ради та відповідальних осіб старостинських округів громади з  фахівцями мобільної групи психологічної підтримки, яка діє в рамках проекту «Підвищення cтійкості та спроможності до подолання труднощів найбільш вразливими домогосподарствами, що постраждали від конфлікту на Сході України» благодійного фонду “Право на захист” у партнерстві з ACTED Ukraine.

В ході зібрання обговорено найбільш значимі питання, які стосуються психологічного подолання труднощів, пов’язаних із війною в Україні. Пріоритетними визначено – роботу із громадянами з числа внутрішньо переміщених осіб зокрема і дітьми, які здобувають освіту в освітніх установах громади та надання психологічної підтримки родинам військовослужбовців, які загинули у війні росії проти України, або продовжують захищати суверенітет Батьківщини.

Відтак, співпраця між благодійним фондом «Право на захист» та Сокирянською міською радою продовжується. Фахівцями мобільної групи психологічної підтримки фонду найближчим часом буде проведено практичний тренінг, спрямований на здобуття нових психологічних  навичок працівниками профільних структур громади.

Нагадаємо, благодійний Фонд «Право на захист» пропонує допомогу людям, які постраждали від військового конфлікту в Україні.

Зокрема:

- консультації щодо отримання соціальної допомоги від держави та інших організацій;

- перевезення (транспортування) до органів державної влади та медичних закладів у разі обмеженої мобільності;

- психологічні практикуми для батьків та дітей, консультації психолога;

практикум стійкості та відновлення після втрат;

- групи психосоціальної підтримки;

- інформаційну, консультаційну та юридичну допомогу переселенцям.

Всі послуги конфіденційні та безоплатні.

Телефон безоплатної гарячої лінії: (099) (068) (093) 507 - 50 – 90.

На території Чернівецької області за допомогою можна звернутись за телефонами:

063-537-76-22 – Інна (психолог)

063-537-79-10 – Наталя (соцпрацівник)