На трьох жителів громади складено протоколи про адміністративні правопорушення

Дата: 07.07.2022 16:59

Сьогодні, 07 липня, поліцейськими офіцерами громади Сергієм Матковським та Сергієм Ляхом спільно із поліцейськими приданих сил Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області проведено комплексне відпрацювання села Коболчин на предмет запобігання вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень,  здійснення перевірки осіб, які перебувають на обліку у відділенні поліції №1 (м. Сокиряни), дотримання жителями населеного пункту норм і правил благоустрою.

За результатами роботи, фахівцями виявлено низку адміністративних порушень, передбачених статтею 152 КУпАП.

Зокрема, порушила правила благоустрою населеного пункту жителька села Коболчин, яка самовільно встановила вигрібну яму поза межами приватної земельної ділянки.

Вчинив правопорушення і ще один мешканець села, який здійснив викид каналізаційних вод на проїзну частину населеного пункту. Ще один житель розмістив будівельний матеріал у не встановленому для цього місці, чим також порушив встановлені правила благоустрою.

Відтак, протоколи, складені на вказаних жителів громади, будуть винесені на чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради.