Вітання Сокирянського міського голови Василя Козака з Днем родини

Дата: 08.07.2022 08:49

Дорогі земляки!

8 липня українська спільнота відзначає День родини, свято, яке вшановує найбільшу цінність – сім’ю.

Чинник стабільності і розвитку, оберіг всього людського та традицій українців, культури та історичної спадкоємності – все це про найголовніше – родину.

Надзвичайно прикро, що у цей важкий час, час війни, мільйони українських родин стали роз’єднаними. Однак, важливо пам’ятати, що родинне тепло оберігає та гріє не тільки в рідному домі, але й в кожному куточку, де б ми не знаходились.

Родина – це стимул, це мета, це велика місія…

Сьогодні Україна – одна велика сімя, де близькі не тільки рідні та родичі, але й побратими, волонтери, внутрішньо переміщені особи, громада та вся держава в цілому.

Щиро зичу кожній родині, в першу чергу, миру і спокою! Хай за великим родинним столом зберуться всі близькі, всі хто дорогий серцю, у міцному здоров’ї, злагоді та любові!

Шановні жителі громади, хай вдома на вас завжди чекають щирі і люблячі люди, хай щирістю сяють ваші очі, добробуту вам та благополуччя!