Старостою Грубнянського старостинського округу призначено Раїсу Кривоносову

Дата: 08.07.2022 17:02

Сьогодні, 08 липня, в ході позачергової дев’ятнадцятої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання затверджено кандидатуру старости Грубнянського старостинського округу.

Відповідно до вимог чинного законодавства, а також Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Сокирянської міської ради, затвердженого рішенням сесії міської ради від 16.09.2021 №259/11-21, розпорядженням Сокирянського міського голови від 29 квітня 2022 року № 90-р на громадське обговорення жителів села Грубна на посаду старости Грубнянського старостинського округу було винесено кандидатуру Кривоносової Раїси Миколаївни.

У зв'язку із введенням на території України воєнного стану, громадське обговорення проводилось у формі опитування жителів Грубнянського старостинського округу в період з 05 по 13 травня 2022 року. 18 травня 2022 року відбулось засідання організаційного комітету з проведення громадського обговорення кандидатури старости Грубнянського старостинського округу.

За результатами підрахунку підписів жителів села Грубна, Оргкомітетом було вирішено вважати погодженою жителями Грубнянського старостинського округу кандидатуру Кривоносової Раїси Миколаївни.

На початку червня до міського голови звернулась ініціативна група жителів села Грубна із пропозицією на посаду старости Грубнянського старостинського округу іншого кандидата. Враховуючи думку жителів села, міський голова Василь Козак погодив проведення громадського обговорення у формі опитування запропонованої кандидатури - Тимофія Соколова.

Відтак, сьогодні, 08 липня, на сесії Сокирянської міської ради депутатами заслухано обох кандидатів, які набрали передбачені законодавством більше 20 відсотків голосів жителів від загальної кількості мешканців відповідного старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах.

Заслухавши позицію обох кандидатів, за пропозицією міського голови було проведено таємне опитування депутатів щодо кандидатури старости. Враховуючи результати таємного опитування, кандидатуру Раїси Кривоносової підтримало 17 депутатів, за кандидатуру Тимофія Соколова віддали свої голоси 5 народних обранців міської ради.

На підставі отриманих результатів, Сокирянський міський голова Василь Козак вніс на голосування кандидатуру Кривоносової Раїси Миколаївни. Депутати одноголосно ухвалили рішення затвердити старостою Грубнянського старостинського округу Кривоносову Раїсу Миколаївну.

Раїса Миколаївна народилась в селі Грубна 23 квітня 1984 року. До призначення працювала на посаді інспектора з питань соціального захисту Грубнянського старостинського округу.