Учень Сокирянського ліцею - серед призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнівської молоді Малої академії наук України

Дата: 12.07.2022 09:49

Днями підбито підсумки заключного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнівської молоді Малої академії наук України. І знову маємо вагомі здобутки! Серед призерів – учень 9-Б класу Сокирянського ліцею Владислав Крайній.

Владислав здобув ІІІ місце у секції «Мистецтвознавство», презентувавши на розгляд компетентного журі дослідження на тему: «Барвистий світ художника Олеся Семерні». Наставник юного дослідника – вчитель історії та українознавства Джульєтта Махіборода.

Цьогоріч заключний етап конкурсу відбувався в складних воєнних умовах, тож і завдання виявилися непростими. Але Владислав зумів виконати всі умови та відповідально поставився до всіх викликів і результат не змусив себе довго чекати.

Успіхи учнів громади дають натхнення, сил та наснаги у цей складний для України час.

Вітаємо юного дослідника та його наставника! Успіхів та натхнення до нових звершень! Хай щастить!