У місті Сокиряни триває робота щодо усунення наслідків негоди, яка днями сталась у громаді

Дата: 12.07.2022 17:28

Через буревій частково або повністю знято накриття з більше пів сотні покрівель будинків у різних населених пунктах Сокирянщини.

Наразі фахівці комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» продовжують працювати над тим, аби усунути пошкодження дахів багатоповерхівок міста Сокиряни. На звернення Сокирянського міського голови Василя Козака для цих потреб залучено спецтехніку, а саме телескопічну вишку, яку надала філія «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС».

Сокирянська міська рада висловлює щиру подяку філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» в особі керівника Василя Суботи за  співпрацю та небайдужість!

Сильні разом!