До уваги вступників-2022!

Дата: 13.07.2022 09:21

З 12 липня 2022 року учасник національного мультипредметного тесту може завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проходження ним НМТ в межах основної сесії оцінювання.

Цьогоріч НМТ проходитиме у три сесії:

основна: з 18 липня по 10 серпня;

додаткова: 16-20 серпня;

спеціальна: 12-16 вересня.

Оголошення результатів, які будуть розміщені на інформаційних сторінках, відбудеться:

- основна сесія – до 12.08.2022;

- додаткова сесія – до 21.08.2022;

- спеціальна – до 19.09.2022.

Час виконання НМТ – 120 хвилин.

Учасник для допуску до ТЕЦ має пред’явити документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт для виїзду за кордон, посвідчення водія, посвідка для тимчасового проживання тощо). Тобто, будь-який документ, що підтверджує зовнішність учасника із зображенням на фотокартці, що унеможливить будь-які сумніви щодо особи.

У разі надходження сповіщення про повітряну тривогу на будь-якому етапі роботи на ТЕЦ, організовується вихід до укриття цивільного захисту. Якщо повітряна тривога під час проведення НМТ триватиме більше ніж 1 година 15 хвилин – тестування не буде проводитися (окрім ТЕЦ, у яких НМТ проводиться в одну зміну, але за умови, що повітряна тривога триватиме не більше 2 годин). У такому разі учасники зможуть пройти тестування у додатковій сесії. Для цього на інформаційній сторінці в період з 1 по 10 серпня буде відкрито доступ для здійснення реєстрації щодо участі в додатковій сесії.

Вступники, які сформували реєстраційну картку, однак до 7 червня з тих чи інших причин не змогли підтвердити участі в НМТ, зможуть взяти участь у додатковій сесії тестування. Для цього вони мають дотримуватись такого алгоритму:

• із 8 до 18 липня ? підтвердити участь у додатковій сесії тестування і вибрати населений пункт, де буде зручно пройти НМТ;

• із 1 до 10 серпня ? надати остаточну інформацію про бажання пройти НМТ;

• до 12 серпня ? отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для проходження НМТ і датою та часом початку тестування;

• 16–20 серпня ? взяти участь у додатковій сесії НМТ.

Джерело: Офіційний вебсайт Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА