Сокирянщина на колінах зустріла загиблого захисника, Героя - Михайла Яжука

Дата: 13.07.2022 12:00

Сьогодні, 13 липня, на рідну землю привезли загиблого захисника України, відважного військовослужбовця, патріота Михайла Вікторовича Яжука.

Живим коридором слави свого земляка, який загинув у боях в районі населеного пункту Мар’їнка, зустріли жителі Сокирянщини, народний депутат України Володимир Козак, Сокирянський міський голова Василь Козак, заступники міського голови Іван Гангал та Оксана Бабій, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко, начальник відділення поліції №1 (м.Сокиряни) Сергій Лунга, працівники другого відділу Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та військовослужбовці Національної гвардії України, старости Грубнянського, Селищанського, Романковецького, Сербичанського, Коболчинського, Олексіївського та Вітрянського старостинських округів.

В останню путь Героя проведуть 14 липня, орієнтовно об 11:00 год. в селі Новоолексіївка, звідки родом Михайло.

Вічна і світла пам'ять Герою!

Пам’ятаємо, шануємо кожного, хто поклав своє життя за свободу і любов до рідної землі!