Тільки спільними зусиллями ми досягнемо Перемоги!

Дата: 13.07.2022 16:42

На адресу Сокирянської міської ради надійшов лист зі словами вдячності від особового складу Державної прикордонної служби України. Мужні хлопці, які бережуть кордони нашої Батьківщини, дякують Сокирянській громаді та міському голові Василю Козаку за вагому підтримку у цей складний час.

Як зауважують військовослужбовці, тільки спільними зусиллями ми досягнемо Перемоги.

Тож дякуємо кожному, хто працює в тилу та підтримує нашу армію, хто надає та транспортує гуманітарні вантажі з-за кордону та доставляє їх бійцям, а нашим захисникам дякуємо за спокійний сон та нескорений український дух!

Хай Господь береже кожного, хто тримає небо над нами та стоїть на варті нашого спокою!