Дата: 13.07.2022 17:58

Благодійна організація «Право на захист» у співпраці з «HelpAge International» продовжує надавати підтримку внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток на Сокирянщині.

Продуктові набори до яких увійшли цільні крупи, пластівці швидкого приготування, макарони, олія, м’ясні та рибні консерви, бобові, цукор та інше сьогодні, 13 липня, отримали переселенці, які проживають на території сіл Грубна, Селище та Братанівка.

Більше п’яти тонн гуманітарного вантажу вручено 140-ка громадянам, які прибули у Сокирянську громаду із інших областей України.

Всього ж підтримкою наразі охоплено 376 осіб.

Цими днями заплановано централізовано організувати пункт роздачі продуктів внутрішньо переміщеним особам і в інших населених пунктах громади.