Руслана Запаранюка призначено головою Чернівецької обласної державної адміністрації

Дата: 14.07.2022 08:42

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 486/2022 «Про призначення Р.Запаранюка головою Чернівецької обласної державної адміністрації» 11 липня 2022 року.

Глава держави призначив Руслана Запаранюка головою Чернівецької обласної державної адміністрації замість Сергія Осачука.

Довідка. Руслан Запаранюк народився 1974 року в с. Нижні Станівці Чернівецької області. У 1997-му закінчив Чернівецький державний університет ім. Ю. Федьковича (спеціальність «фізик, викладач»), у 2003 році – Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету (спеціальність «економіст з обліку та аудиту»).

Працював на різних посадах у фінансовому секторі Чернівецької області. З липня 2014 року до цього часу – начальник філії Чернівецького обласного управління АТ «Державний ощадний банк України».