Сокирянщина попрощалась з Героєм-захисником Михайлом Яжуком

Дата: 14.07.2022 17:39

Сьогодні, 14 липня, Сокирянська громада провела в останню дорогу свого земляка, вірного сина України Михайла Яжука.

Воїн поклав своє життя на Донеччині у жорстокій боротьбі за нашу землю 10 липня. Михайло був військовослужбовцем Національної гвардії України, відчайдушно протистояв ворогові, чітко виконував поставлені бойові накази, був вірний військовій присязі та до останнього подиху вірив у перемогу.

Про мужнього захисника, який виріс у родині освітян, згадують як про допитливого учня, старанного та розумного студента, хорошого товариша, відданого друга, цікавого однокурсника.

І жодними словами не вгамувати пекучий біль втрати та не загоїти рани в душі….

Вдячну пам’ять про Михайла зберігатимуть усі, хто його знав, працював поруч із ним, товаришував та мріяв про щасливе майбутнє у вільній країні.

Попрощатись із Героєм та віддати йому шану прийшли рідні, друзі, бойові побратими, земляки, перший заступник міського голови Іван Гангал, староста Олексіївського старостинського округу Надія Дімітрієва, освітянська родина Сокирянщини, педагогічний колектив вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів при державній установі «Сокирянська виправна колонія» (№67), тимчасово виконуючий обов’язки начальника другого відділу Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майор Іван Серебрянський та десятки небайдужих.

«Осиротіла сьогодні не тільки сім’я Яжуків,  ще одного сина, чудову людину, надійного захисника втратила наша Сокирянська громада, Буковина… Вся Україна… За що ми ніколи не пробачимо окупанту…» - зазначив перший заступник міського голови Іван Гангал.

Останній спочинок Герой знайшов на кладовищі рідного села Новоолексіївка.

Найкращі йдуть захищати Батьківщину, тримають мирне небо над нами!

Вічна пам’ять нашому Захиснику! Герої не вмирають!