Ще 305 громадян із числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають на Сокирянщині, отримали гуманітарну допомогу від благодійної організації «Право на захист» у співпраці з «HelpAge International»
Ще 305 громадян із числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають на Сокирянщині, отримали гуманітарну допомогу від благодійної організації «Право на захист» у співпраці з «HelpAge International».
14 липня, централізовані пункти роздачі продуктових наборів було організовано на базі Романковецького та Білоусівського старостинських округів, куди прибули переселенці, які мешкають у різних населених пунктах громади.
Варто зазначити, що пакунки надано громадянам, які переселились із інших областей України та перебувають на електронному обліку у старостинських округах та представили відповідні документи.
Завдяки співпраці благодійної організації «Право на захист», Сокирянської міської ради та старостинських округів підтримкою вдалось охопити внутрішньо переміщених осіб, які проживають у всіх населених пунктах громади. Загалом – це близько семи сотень людей.
Продуктові набори, надані громадянам, які прибули на Сокирянщину із інших областей України, містили цільні крупи, пластівці швидкого приготування, макарони, олію м’ясні та рибні консерви, бобові, цукор та інше.